Ken Roczen ja KTM 2011

Lõppenud hooajal motokrossi MM MX2 klassis ilma teinud noor sakslane Ken Roczen teatas üllatuslikult hooaja lõpus peatsest liitumisest KTM tehasemeeskonnaga.


Foto KTM


Lõppenud hooajal motokrossi MM MX2 klassis ilma teinud noor sakslane Ken Roczen teatas üllatuslikult hooaja lõpus peatsest liitumisest KTM tehasemeeskonnaga.


Foto KTM

Eelmine leping Team Suzuki tiimiga ei lubanud aga Roczen'il uue talliga lähemalt läbi käia, rääkimata nende rattaga sõitmisest, kuid nüüd on piiravad köidikud langenud ja Red Bull Teka KTM Racing esitleb:

Enne kevadet euroopas algavate motokrossi maailmameistrivõistluste algust võtab Roczen osa 2011 USA AMA/MM Superkrossi Lites West Coast sarja esimestest etappidest. USA superkrossi sarju hinnatakse maailma tasemel tugevaimaks. Roczen on aga tituleeritud juba enne avastarti üheks võitjasoosikuks vaatamata sellele, et ta on üks noorimaid osavõtjaid. Kiiret sõitu tegev Roczen tõestas aga lõppenud hooajal MM MX2 sarjas, et temaga peab igaüks arvestama. Ta oli kuni viimaste etappideni tiitlivõitluse konkurentsis, nüüdseks juba tema meeskonnakaaslaseks saanud Marvin Musquin suutis Kenny alistada alles peale suuri ponnistusi ning oli oma vanuse tõttu (sünd. 1989) eelisseisus. Viimane pidi esialgselt osalema koos Roczen'ig USA superkrossi Lites sarjas, kuid ootamatu vigastus nurjas need plaanid ning valitsev MX2 maailmameister naaseb rajale alles mais kui algab USA AMA motokrossisari. Prantslase karjääri jätkubki edaspidi USA's, andes nii võimaluse Roczen'il võidelda MX2 MM-tiitli eest 🙂

Hetkel valmistub Roczen Ühendriikides KTM USA "osakonna" uue juhi Roger DeCoster ja Co'ga (Andrew Short, Mike Alessi, Jeffrey Herlings) 8. jaanuaril algavaks superkrossi sarja avastardiks.

Roczen asub USA's stardipuu taha numbri 194 all.


Foto KTM

Rohkem infot ja pilte KTM kodulehel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga